Hakkımızda

Hamle Ofis Mobilyaları

Hamle Ofis Mobilyaları Hamle Ofis Mobilyaları, 1976 yılında sektöre ofis koltuğu ayak aksamları imalatı ile girmiş ve son 20 yıl içerisinde ağırlıklı olarak ofis koltuğu üretimine yönelik hizmet vermektedir. Ofis mobilyalarının e-ticaret yöntemi ile satışı hususunda önde gelen internet sitesi HerkeseMobilya.Com bir Hamle Ofis Mobilyaları San. Tic. Ltd. Şti. kuruluşudur. Herkesin mesafe gözetmeksizin yüksek kaliteli ürünleri doğru ve makul fiyatlar ile satın alma hakkı vardır. İşte HerkeseMobilya.Com bu düşünceyi kendisine amaç ve şiar edinmiştir. Siz müşterilerine ücretsiz kargo, kapıda ödeme, kredi kartı ile taksitli alışveriş gibi birçok avantaj sunarken; sorunsuz iade imkanları ve müşteri memnuniyeti politikaları ile siz değerli müşterilerinin referansını en büyük güç olarak kabul eder.

Vizyonumuz

Türkiye'nin her neresinde olursa olsun, herkesin mesafe gözetmeksizin yüksek kaliteli ürünleri doğru, ucuz fiyatlar ile satın alma hakkı olduğundan dolayı, bunu gerçekleştirmek ve sonrasında dünya piyasasına açılmak.

Misyonumuz

Kalitemiz, çözümlerimiz, müşteri memnuniyeti ile sağladığımız güvenirlilik ve yüksek iş ahlakımız ile müşterilerin referans olabileceği, çalışanlarımız ve müşterilerimiz için değer yaratan bir şirket olabilmek.

Değerlerimiz

Müşteri Odaklılık
Güvenilirlik
Kalite Bilinci
Sorumluluk
Çevreye Saygı

Politikamız

Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti
Her Zaman Yüksek Kalite
Daima Makul Fiyatlar
İnsana ve Çevreye Saygılı Üretim
Dürüstlük ve İş Ahlakı Bilinci

© 2012 Hamle Ofis Mobilyaları San. Ve Tic. Ltd. Şti.
Fatih Cad. Ceviz Sok. No:9 Sun İş Merkezi No:2-3-4 Merter-İstanbul
Tel: +90 (212) 637 8002 - Fax : +90 (212) 637 04 61

Tasarım&Programlama: fatihkaya.org